הכירו את המותג: LEUCHTTURM1917

 

לוכטרום נוסדה ב-1917 ומאחורי מעל 90 שנות נסיון בייצור מוצרי נייר באיכות גבוהה ועם פרטים מדויקים וגימורים מושלמים. החל משנות ה-60 החברה, שהחלה את דרכה כיצרנית בולים, הרחיבה את פעילותה ברחבי העולם והפכה ליצרנית המובילה לבולים ואלבומי בולים. חלק מהפריטים מיוצרים באותו אופן שבו יוצרו עם הקמתה של החברה.

  

בלוכטרום מאמינים ש״הפרטים הקטנים עושים את כל ההבדל״ ולכן בכל המוצרים שלהם יש הקפדה מוגזמת על פונקציונליות, נוחות ועיצוב אסתטי שבהם כל פרט ופרט הכי מדויק שהוא יכול להיות.

 

בין הפרטים המדויקים תמצאו במחברות לוכטרום:

3 עמודי תוכן עניינים ריקים
מספרי עמודים בתחתית כל עמוד על פי מספר דפי המחברת
כיס פנימי לפתקים, קבלות וניירות שאסור לאבד
8 דפים תלישים עם פרפורציה
2 סימניות בד
כריכה תפורה  שמאפשרת פתיחה שטוחה
נייר נטול חומציות במשקל 80 גר׳, מתאים לכתיבה גם בעטים נובעים

 

 

 Bullet Journal

מהדורת מחברות ייחודית המותאמת לבולט ג׳ורנל מגיעות בשלושה צבעים וכוללת עמודי הסבר על שיטת הבולט, דף למפתח סימונים ודף לתוכן עניינים כדי שלא רק תהנו מנקודות נוחות אלא גם תקבלו את כל מה שצריך כדי לארגן ולסדר את הבולט שלכן בקלות.

 

ללוכטרום 4 סוגי דפים מודפסים: 

מחברות שורה
מחברות השורה עם ריווח של 6 מ״מ בין שורה לשורה.

מחברות גריד משבצות
מחברות בגריד משובץ בגודל 5*5 מ״מ מושלמות לחישובים, טבלאות ושרטוטים.

 מחברות גריד נקודות
נקודות בריווח של 5 מ״מ שמאפשרים הכוונה לכתיבה, ציור טבלאות, שרטוט ופשוט מושלמות לבולט ג׳ורנל. הנקודות כל כך עדינות שהדפים נראים כמעט חלקים.

 מחברות גריד נקודות אדומות
נקודות בריווח של 5 מ״מ שמאפשרים הכוונה לכתיבה, ציור טבלאות, שרטוט ועוד אבל - בצבע אדום. הנקודות האדומות בולטות במיוחד על הנייר בצבע שמנת ובעלות מראה מיוחד. מחברות גריד נקודות אדומות מגיעות גם עם פרופיל אדום תואם. כתוב תגובה

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.