איך הכל התחיל

 יולטה - מוצרי נייר מעוצבים

יולטה היא יציר הרוח של עמי גואטה ואסף יולזרי שהאהבה למכשירי כתיבה, מוצרי נייר מעוצבים ושאר דברים יפים הביאה אותם לפתוח את בוטיק הנייר הראשון מסוגו בארץ.

"יולטה" נולדה בשנת 2011 לעמי גואטה ואסף יולזרי, לאחר שכל פינה פנויה בביתם התמלאה מחברות, פנקסים, עטים מיוחדים, לוחות שנה ושפע מוצרי נייר אחרים מכל הסוגים. במהלך טיול משפחתי באיטליה, שוטט עמי באחת מחנויות מוצרי הנייר שאהב למצוא בכל טיול בחו"ל ומצא מעטפה של המותג האיטלקי Cavallini שלא יכל להשאיר בחנות. עם החזרה לארץ עמי שמר את המעטפה למזכרת והיא נותרה לא משומשת, בשונה משאר מוצרי הלייפסטייל שאהב כל כך והיו חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלו. בטיולים הבאים נרכשו מעטפות ומוצרי נייר אחרים ומה שהתחיל כאוסף פרטי מפואר ומושקע, הפך אט אט לעסק. חברים ואורחים ביקשו לעצמם את אוצרות הנייר שעמי אגר במהלך טיולים בעולם (ואסף פינה עבורם מדפים וחללים ברחבי הבית). השניים נהנו לחפש ולמצוא ברחבי העולם מוצרים ייחודיים באיכות יוצאת דופן שלא היו קיימים אז בשום חנות בארץ. השניים חולקים אהבה גדולה למוצרי יום יום שגרתיים מפעם, לפני שמסכים דיגיטליים החליפו מחברות או פנקסי רשימות ואימייל לקוני תפס את מקומו של כרטיס ברכה שנכתב בכתב יד והוגש במעטפה חגיגית ויפה.

 

מאז השקתה משמשת חנות הדגל ברחוב מסריק 19-17 בתל-אביב בית חם עבור כל אותם מוצרי נייר ולייפסטייל (וגם עבור רכישות אחרות מעולם עיצוב הפנים שניתן עכשיו להכריז כי הן "בשביל החנות" ולזכות בשלום בית). עם השנים עברה החנות שינויים רבים וכיום היא מציעה שפע מדויק, מתחלף ומתעדכן תדיר של מוצרי לייפסטייל המשלימים את תפיסת העולם של עמי ואסף :

 

החפצים בהם אנחנו מוקפים מדי יום אינם איזוטריים או שוליים, הם התפאורה של חיינו ועליהם לספק לנו הנאה ויזואלית וקסם יומיומי בפעולות החיים הכי שגרתיות.

 חנות נוספת של יולטה נפתחה ב-2019 בלב רמת השרון באוסשקין 59 

ב- 2021 פתחנו חנות נוספת, יולטה בירושלים שלומציון המלכה 4

מחוץ לתל-אביב אפשר למצוא מוצרים מבית "יולטה" בחנות האונליין באתר הבית וכן בכ-70 חנויות עיצוב ולייפסטייל משובחות ברחבי הארץ. בחנות הדגל ברחוב מסריק תמצאו בנוסף למותגים קבועים המיובאים לארץ על ידי עמי ואסף באופן בלעדי מארה"ב, אירופה ואסיה גם סמפלים, מוצרי One-Of ומהדורות מוגבלות של מוצרים לאספנים או למי שמחפש את הפריט המושלם שאין לאף אחד אחר. כיבואנית בלעדית של מותגים שונים מרחבי העולם, "יולטה" שמחה להיות קולגה לאוסף חנויות העיצוב הכי יפות ואיכותיות בארץ, אוסף שאנחנו שמחים לראות מתרחב ומשתדרג מדי שנה. כדי להיות ספקים של משפחת המותגים מבית "יולטה", כנסו לעמוד הספקים באתר הבית. אנחנו מזמינים אתכם להישאר מעודכנים ולקחת חלק בעולם המופלא מאחורי הקלעים של החנות, תמיד יש משהו חדש אצלנו באינסטגרם, בפייסבוק ובבלוג.