קופסאות מנויים של יולטה

יולטה גאה להציג: יולטה בפינצטה! 

יולטה בפינצטה היא קופסת ההפתעות המושלמת - לעצמך, לאחותך או לחברה שאת ממש אוהבת - אין מתנה שווה כזאת! בחרנו בקפידה מוצרים שהם התגשמות כל החלומות של לקוחות יולטה האמיתיות. אלה שמתרגשות לגלות איתנו מוצרים ומותגים חדשים. אלה ש

אנחנו ביולטה מבינים דבר או שניים במתנות.. אז החלטנו לקחת את כל הידע והניסיון שאספנו בשנים האחרונות על התחום הזה ולהביא לכן את ה-מתנה האולטימטיבית (והיא לגמרי יכולה להיות מתנה לעצמכן, אנחנו אפילו נעודד את זה). הקופסה מעוצבת בהתאם לנושא שנבחר וההפתעות בפנים יהיו עטופות כמו שרק אנחנו יודעים, כדי שתתרגשו מכל שלב בדרך.. והמתנות עצמן? טוב, את זה תצטרכו לגלות בעצמכן. אבל כן נספר לכן שכל המוצרים בה יהיו אקסקלוסיביים. בלעדיים. בלבדיים. ייחודיים. כן כן, אך ורק לקופסה. לא ניתן יהיה להשיג אותם בשום מקום אחר!

איך זה עובד? 

לכל קופסה יש קונספט ייחודי - מהמיתוג ועד למוצרים שבפנים. כל קופסה מכילה 5-10 מוצרים סופר שווים  מעולמות הפיין סטיישנרי ולייפסטייל שממש תשמחו לקבל ויש מצב גדול שלא הייתן קונות לעצמכן בשום סיטואציה אחרת. יולטה בפינצטה היא קופסה רבעונית, כל 3 חודשים יוצאת קופסה חדשה ומטריפה - סך הכל 4 קופסאות בשנה! 

איפה זה פוגש אותי? 

שמחים ששאלת! יש שתי אופציות להשיג את הקופסה שלנו:

אופציה ראשונה - המושלמת והמשתלמת: רכישת מנוי שנתי. למה כדאי לי? שכחי מתחושת הפומו, לא צריך להילחץ ולהזיע לפני כל הרשמה לקופסה הבאה - שלך כבר משוריינת. ועוד במחיר שווה במקסימום: רק 289 ש״ח לקופסה המכילה מוצרים בשווי של כמעט 500 ש״ח. וזה מגיע אלייך עד לדלת הבית! בנוסף, למנויות במועדון הפינצטה שלנו תינתן עדיפות ברכישת קופסה בודדה (אם נגיד בא לך לפרגן לחברה ביום הולדת עם המתנה הכי וואו), בכל קופסה של מנויה נוסיף גם מוצר אקסטרה וגם - פעם בשנה יוגרל גולדן טיקט סופר שווה בין קופסאות המנויות בלבד! 

אופציה שנייה - אוהבת אבל לא מתחייבת: הזמנת קופסה באופן חד פעמי - לעצמך, לחברה, לבוסית או לידידה, זה ממש בסדר להזמין קופסה אחת יחידה. בעלות של 319 ש״ח, מלאה בכל טוב, היא תגיע עד לכתובת שתבחרי, ותהיה הפתעת השנה! 

שימו לב: יולטה בפינצטה עובדת בשיטת מכירה מוקדמת. מה זה אומר? המכירה לכל קופסה תיפתח מיד עם יציאת הקופסה הקודמת - לדוגמה, ברגע שקופסת ינואר יצאה אליכן, תיפתח ההרשמה לקופסת אפריל, וכן הלאה. לכל קופסה תיפתח מכירה למשך 7 ימים בלבד ולא תתאפשר רכישה מעבר לתאריכים המוגדרים! 

ההרשמה למועדון המנויות תתאפשר במהלך כל השנה - לא משנה מתי תחליטו להצטרף, ההרשנה תהיה לארבעת הקופסאות הבאות! 

 

האותיות הקטנות:

ביטול באמצע מנוי 

לא ניתן לבטל קופסה שהוזמנה 

חלון הזמנות 

תקנון - מה עושים אם פתאום זה מפסיק ונרשמו למנוי?