שנה חדשה בת קיימא

שנה אזרחית נפלאה לכל הלקוחות, הקולגות והחברים שלנו לא סתם בחרנו במילה "הצלה", זה השיח היום בעולם, שמירה כבר לא מספיקה. 
גרטה טונברג, מובילת מחאת האקלים
אם יצא לכם להכיר את גרטה טונברג בת ה-16, מובילת מחאת האקלים המפורסמת שצצה השנה בכל כלי התקשורת והרשתות החברתיות, היא זו שהחזירה את משבר האקלים לכותרות.  
גרטה זכתה בתואר "אשת השנה" של 2019 במגזין טיים האמריקאי וסוחפת אחריה בני נוער ואנשים רבים. ממליצים לכם להכיר אותה ולעקוב אחריה. 
התחדשנו
את חגיגות השנה החדשה בחרנו לפתוח בחשיפת מותג חדש, הכירו את - GONGJANG מותג המייצר מוצרי נייר אשר אימץ לעצמו תהליכי ייצור המתחשבים בצורך ובשימושים החיוניים של בני
האדם ועם זאת הקפדה על שמירה אוצרות הטבע וזעקה להצלת החיות הנכחדות מן העולם. 
ל GONGJANG  אמונה כי בייצור מוצרים יומיומיים ליום העבודה של בני האדם יש לגשת
ברגישות, איזון ושמירה על הסביבה.

את מוצריהם הם מייצרים בתהליכי מחזור שמטרתם שמירה על כדור הארץ. 

כך, מקפיד המותג לייצר מוצרים מעוצבים באופן מינימליסטי ובחיבור ישיר לטבע ולאדם. חלק מהכנסותיו תורם המותג לתנועות הנאבקות בשמירה והצלת איכות הסביבה.

 

 

איך נתרום לתהליך מחזור הנייר?

מותגי נייר רבים שאנו מייבאים לארץ מרחבי העולם, לדוגמא מותג מוצרי הנייר הדרום קורייאני O'check,  מקפידים על תהליכי ייצור השומרים על איכות הסביבה.

לא נחדש לכם שפסולת היא הגורם העיקרי לזיהום הסביבתי ועלינו לדאוג לשמור על הסביבה ולמחזר כמה שיותר ובכל תחום.

כל מוצר נייר שלא נמצא בשימוש ניתן להעביר למכלים מיוחדים הסמוכים לבנייני מגורים ובתי ספר. שימוש בנייר ממוחזר הוא חלק חשוב מאוד בתרבות הצריכה בנייר. תהליך המחזור פשוט ונעשה במפעלים המתמחים בכך.

הנייר הממוחזר שמתקבל מתהליך המחזור מאפשר ניצול ושימוש לצורך ייצור מוצרים חדשים: מחברות, יומנים, פנקסים, קופסאות, הדפסת עלונים, מגזינים, עיתונים ועוד.


 

ממה עשוי נייר?

מטרתו העיקרית של תהליך מחזור נייר (מלבד חיסכון בפסולת) הינה הימנעות מכריתת עצים. כריתת עצי בר לייצור נייר מהווה בעיה גדולה הפוגעת באיכות הסביבה בשני מישורים עיקריים- 

האחת: אובדן בית טבעי לחיות המתגוררות בטבע ועלולות למות או להיכחד. השנייה: העצים הגדלים סביבנו וביערות עוזרים לסנן חלקיקים מהאוויר, יותר עצים= פחות זיהום אוויר בקנה מידה עולמי.

תו תקן למוצרי נייר ממוחזרים

המפעלים איתם אנו עובדים, המייצרים מוצרים מנייר ממוחזר, זכו בתו תקן המבטיח כי עברו בדיקה מוקפדת מבחינה חברתית וסביבתית.

אישור זה נקרא FSC, ראשי תיבות של Forest Stewardship Council,  ארגון עצמאי, לא ממשלתי וללא מטרות רווח, שהוקם במטרה לבקר את תהליכי השימור של יערות העולם. ארגון ה- FSC  עוקב אחר תהליך קבלת החומר במפעלים, דרך תהליך הייצור ועד למכירתם למשתמשי הקצה. כך מבטיחים בהטבעת תו ה- FSC על המוצרים כי הם עומדים בתקן הסביבתי.

לסיכום

בואו ניקח החלטה לשנה החדשה, בואו נקפיד לשמור על הסביבה שלנו, נמחזר מה שניתן ונרכוש מוצרים המיוצרים במפעלים המקפידים על תוצרת שתורמת לשמירה על הסביבה ואינה פוגעת בה.

אנחנו בפנים ואתם?

שנה אזרחית נפלאה! 

צוות יולטה. 


כתוב תגובה

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.