משלוח בדואר רשום חינם בקניה מעל 200 ש״ח משלוח בדואר רשום חינם בקניה מעל 200 ש״ח
 • BAN.DO המותג החדש מבית יולטה

  BAN.DO המותג החדש מבית יולטה

   

  לאורך השנים אספנו אלינו המון מותגי נייר ובהמשך גם מותגי לייפסטייל, ועם הזמן הבחנו בתבנית שעלתה שוב ושוב בכל פעם שערכנו, הוספנו והסרנו מוצרים ומותגים מהקולקציה. הנראות והאוירה סביב המותג הם מה שמושך אותנו באופן טבעי לראשונה לכל אחד מהמותגים, אבל עם הזמן גילינו שאלה שנשארים איתנו לאורך השנים הם אלה שיש מאחוריהם לא רק מוצרים יפים לעין, אלא גם קונספט ושליחות הנובעים מתשוקה אדירה.

   

  ב- BAN.DO נתקלנו שוב ושוב באינסטגרם, בתערוכות מוצרים ובבתים לוהטים של סלבס (למותג קולקציית מוצרים הנולדה בשת"פ עם אחת שאתם אולי מכירים - טיילור סוויפט). המוצרים שלהם (המתפרשים על פני כל קטגוריית לייפסטייל אפשרית ממחברת דרך ספלים שאתן חייבות בבית ועד סיכות שיער) תמיד גורמים לנו לעצור לרגע ולחייך, ואז לרצות לפרק את הירושה של הילדים ולהזמין הכל כולל הכל. כל פריט מרגיש כאילו נולד כדי לשמח ולהרים, וכשיצרנו קשר עם ג'ן גוטש (בעלים ומנהלת קריאייטיב של BAN.DO) כדי לגייר את המותג ולהעלות אותו ארצה הבנו מיד את סוד הקסם של המוצרים - והוא לא קרה בטעות.

   

  שאלנו את ג'ן מה היה הכוח המניע מאחורי ההחלטה להקים את BAN.DO בעולם שבו כבר קיים שפע אדיר של מותגים דומים לכאורה. התשובה הגיע במייל שטוף שמש מאל. איי. ועשתה לנו טוב על הלב, אז הנה היא כאן כמו שהתקבלה אצלנו בדיוק, לא נגענו:

   

  We exist to help you be your best and we encourage joy. we put you first - and

  more importantly, we believe you should put yourself first. we’re your go-to for

  thoughtfully designed products that make life a little bit brighter and a lot more

  fun. everything we do starts with you: the products we make, our customer service

  the brands we partner with and the content we create. ultimately, you call the shots

  Around here and that's exactly how we like it.

   

  חמושים בגישה המעצימה והמפרגנת של ג'ן שפקדה עלינו לשים את עצמנו במרכז, יצאנו לשופינג והעלנו עבורכן ארצה את המיטב שיש למותג הזה להציע

    

  בין היתר תוכלו למצוא בחנות מחברות ספירלה משמחות ונוחות לשימוש שיהיו פרקטיות (וגם יצטלמו נפלא לאינסטוש), מגוון עפרונות ועטים למלא בעזרתם את המחברות, כוסות תרמיות שישמרו על הקפה שלכן חם ועל המדיח שלכן צבעוני ושיקי + בקבוקים תרמיים כי אנחנו אוהבים סטים ומכורים למספרים זוגיים, וכוס ללא בקבוק תואם עושה לנו עצוב בלב. יש גם תיקי נסיעות + כיסויי דרכון (אותם ניתן לקנות בנפרד אבל כאמור - סטים זה החיים!), פאוצ'ים, יומני מסע ומה עוד? יש עוד המון. מחכים לכן בחנות וגם כאן

   

   

   

   

   

 • תגובות לפוסט (111 תגובות)

  • jUFuERSiqLwcfM כותב...

   CyHkjgGp

   נובמבר 19, 2019

  • ANTEtCchZijkLlUM כותב...

   WhGfmNoTad

   נובמבר 19, 2019

  • TIyYAudaUXDzev כותב...

   qNXFxQDApOKgmPYn

   נובמבר 19, 2019

  • hMvDqklLINSAF כותב...

   MTXyvlxpnHG

   נובמבר 15, 2019

  • JmtWeEfZqM כותב...

   ptjfgNZrXdOxv

   נובמבר 15, 2019

 • הוספת תגובה לפוסט